Epson | EcoTank M1100 | Inkjet | Mono | Standard | Grey
- TootjadEpson
- Mudel: C11CG95403
- Saadavus: 5
-
243€
Epson | EcoTank M1100 | Inkjet | Mono | Standard | Grey
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Gross depth (mm) | 442 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross weight | 4.8 kg |
| Gross width (mm) | 339 mm |
| Liides | Hi-Speed USB |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Net weight | 3.686 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1091.00 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 1440 x 720 DPI |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 15 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | EcoTank M1100 |
| Tare weight (kg) | 1.114 kg |
| Toote tüüp | Standard |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.04195464 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: epson ecotank m1100 inkjet mono standard grey, c11cg95403, epson, multifunktsionaalsed printerid



























